O nás

Stránky prezentují výsledky spolupracujících firem, specializující se na „mimolimitní“ realizace ve skle. Všechny na tomto webu uvedené reference jsou naše vlastní realizace. Naše skupina zahrnuje:

  • výrobce a dodavatele stavebního skla, izolačních a topných skel
  • dodavatele bezrámového zasklení se krytým sklolaminátovým profilem
  • dodavatele odsuvných a otevíraných prvků s „minimalistickými“ rámy
  • projekční přípravu
  • dodávku a montáž celoskleněných stěn včetně otevíraných prvků provedených z EURO, hliníku a dřevohliníku
  • dodavatele interiérového a nábytkového skla včetně návrhu a realizace
  • výrobce otevíraných a odsuvných oken se skrytým rámem a přesahovým sklem kryjícím křídlo

Na žádost architektů a projektantů,  pomáháme řešit detaily bezrámového zasklení již ve fázi projektu. Zde nejde často jen o detaily, ale o samotný návrh vlastností prosklených ploch, aby  výsledný efekt nebyl jen potěchou pro oko, ale aby také poskytl uživateli příjemné vnitřní klima a pohodu.

Vzhledem k tomu, že jsme schopni provést největší bezrámové zasklení o rozměrech 6,0/3,2m, jsme často oslovováni firmami a investory z celé ČR.

Krom provádění nadrozměrných prosklených ploch, patří k našim přednostem také používání sklolaminátového kompozitu, kterým výhodně řešíme 90% akcí.

V kooperaci s dodavateli oken a dveří, které jsme si prověřili na mnoha stavbách,  jsme schopni zaštítit celou stavbu (dodat k bezrámovému zasklení také otevírané rámové prvky).

Díky našemu zkušenému týmu, máme za sebou celou řadu referencí, z nichž některé můžete shlédnout v sekci „reference“.

Architekty a případné vážné zájemce jsme ochotni provést na právě realizovaných stavbách a o kvalitě naší práce se tak mohou přesvědčit přímo „in situ“.